MIESZKANIE W KATOWICACH | BYTKOWSKA PARK | III

Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Bytkowska Park w Katowicach zaprojektowane zostało dla pary młodych ludzi i ich kota. Założeniem było stworzenie wygodnej przestrzeni do gotowania, relaksu i pracy w domowych zaciszu. Ważne było również wygospodarowanie sporej ilości miejsca do przechowywania oraz miejsca na rower szosowy Inwestora.


Mieszkanie początkowo składało się z przedpokoju, aneksu kuchennego, salonu, łazienki oraz sypialni. Zaproponowaliśmy Inwestorom wyburzenie ściany działowej pomiędzy przedpokojem, a salonem oraz wygospodarowanie garderoby w sporej sypialni, po przesunięciu drzwi wejściowych w stronę okna tarasowego.
W efekcie przedpokój się zmniejszył, ale nie stracił na funkcjonalności, znalazła się w nim duża szafa oraz rogowe siedzisko (kryjące dodatkowo kocią kuwetę). W aneksie kuchennym we wnęce zaprojektowana została wysoka zabudowa z lodówką i piekarnikiem oraz ciąg szafek dolnych w kształcie litery L z funkcjonalnym półwyspem przy którym zaplanowana została strefa ze hokerami. W salonie znalazła się sofa z funkcją spania, fotel oraz zabudowa meblowa z wbudowanym telewizorem.
Sypialnia poza łóżkiem pomieściła również kącik do pracy. W wygospodarowanej garderobie poza duża ilością miejsca do przechowywania, znalazł się kącik na rower szosowy. W łazience zaplanowana została kabina w utworzonej wnęce, pralka w zabudowie, wisząca szafka pod umywalkę i toaleta.

Bazę kolorystyczną tego mieszkania stanowi kolor biały i antracytowy oraz dwa odcienie drewna. W sypialni dodatkowo pojawia się też szarość na tapicerowanym zagłówku. 

KATOWICE
BYTKOWSKA PARK

46 m2

STUDIO KUGO
PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Bytkowska_III 01 png B
Bytkowska_III 02 png a
D_02
D_07
D_04
D_03
D_06
D_05
D_08
D_09
D_10
D_011
D_12
D_13
D_14
D_15
D_16
D_18
D_17
D_19
D_20
D_21