WYCEŃ PROJEKT

Dziękujemy za zainteresowanie naszą pracownią. Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie ofertę na projekt wnętrz wypełnił proszę poniższy formularz oraz dodaj w załączniku rzut/y z informacją czy wszystkie pomieszczenia mają zostać objęte ofertą czy tylko wybrane.
Jeśli nie posiadasz rzutu wpisz w wiadomości nazwę pomieszczeń wraz z ich powierzchnią. Wycena projektu jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Czas przygotowania 1-2 dni robocze. 

Możesz skontaktować się z nami również pod numerem +48 692 531 544, mailowo: kontakt@studiokugo.pl lub przez fb: www.fb.com/studiokugo

Wysyłając do nas wiadomość, przekazujesz nam swoje dane osobowe, co oznacza, że aby Ci udzielić odpowiedzi, będziemy je przetwarzać. Administratorem danych jest Studio kugo – Wiktoria Kustal-Golda, ul. Barlickiego 7b/9, 40-820 Katowice. Nie będziemy ich przetwarzać w żadnym innym celu. Oświadczasz także, że znana Ci jest nasza Polityka prywatności i plików cookies. Jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw, o których piszemy w polityce prywatności, napisz do nas na: kontakt@studiokugo.pl

Jeśli bardzo nie chcesz podawać swoich danych osobowych, a zależy Ci na kontakcie z nami, po prostu zadzwoń + 48 692 531 544.